Isparta Forklift İş Makinesi Ehliyet Belgesi

Isparta‘da Hedef Akdeniz Sürücü Kursu olarak sizlere Türkiye genelinde Forklift İş Makinesi Ehliyet ve Forklift İş Makinesi Operatörlük Belgeleri noktasında danışmanlık ve yönlendirme hizmetleri sağlamaktayız. Isparta Merkezde doğrudan veya internet üzerinden bizlere başvuruda bulunarak sizlerde ihtiyacınız olan tüm belgelere hemen erişim sağlayabilirsiniz. Hizmet aldığımız birden fazla kurum ve yönlendirdiğimiz onlarca aday ile sizlere kesintisiz hizmet yanında tüm süreçlerinizi sizler adına takip ediyor ve belge alana kadar işlerinizin takipçisi oluyoruz. Sadece Isparta Forklift İş Makinesi Operatörlük Ehliyet Belgeleri değil Türkiye genelinde tüm İş Makinesi ve Operatörlük Ehliyet Belgelerini sağlamaktayız.

Eski Sürücü Belgesi Karşılığı,"B "
Yaş,18
Deneyim,Gerekmiyor.
Alması Gereken Eğitim,Trafik ve Çevre Bilgisi, İlk Yardım Bilgisi, Araç Tekniği Bilgisi ve Trafik Adabı teorik dersleri ve direksiyon dersleri...
Gireceği Sınavlar,Teorik test sınavı - Direksiyon eğitimi uygulama sınavı
Kullanabileceği Araçlar"M"-"F"
Değişim Süresi,10 yıl
Kurs ÜcretiFiyat detayı için tıklayınız...
Teorik HarcıFiyat detayı için tıklayınız...
Direksiyon HarcıFiyat detayı için tıklayınız...
Başarısız Adaylar içinAlması gereken ders Ücret ilanına göre normal harçlara eklenecek.

Isparta bölgesinde bulunan Hedef Akdeniz Sürücü Kursu merkezine başvuruda bulunarak sizlerde ihtiyacınız olan Forklift Operatörlük Belgenizi alabilirsiniz. Süreçlerinizi takip ediyor, sizleri Forklift Belgesi almaya bekliyoruz.

Forklift nasıl kullanılır, Forklift nasıl alınır veya Forklift Ehliyet fiyatları nelerdir diye soracağınız tüm soruların cevapları için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Isparta bölgesinde özellikle Forklift İş Makinesi Ehliyet ve Operatörlük Belgeleri noktasında bizlere başvurabilir Forklift Operatörlük belgenizi kısa sürede alabilirsiniz. Sadece teorik eğitimlerden ibaret olmayan belge alım sürecinde sizlere Uygulama ve Pratik eğitimler Forklift araçlarımız ile sınav öncesi sizlere gösterilir. Hiç Forklift kullanmayı bilmiyorsanız, fiyat ve ders sayılarında değişiklik göstermektedir.

Forklift İş Makinesi kullanacak kişilerin kesinlikle Forklift İş Makinesi Ehliyet veya Forklift İş Makinesi Operatörlük Belgesi almak zorundadırlar.

Gerekli Evraklar

  • Biyometrik Fotoğraf (1 Adet)
  • Ehliyet ve Kimlik Fotokopisi
  • Diploma ve Sabıka Kaydı
  • Sürücü Olur Sağlık Raporu
  • HES Kodu, İletişim Bilgileri

iletmeniz yeterli olacaktır.

Sizden Gelen Bazı İş Makinesi Belgesi Soruları;

İş Makinesi Ehliyeti ve Operatörlük Belgesi Nedir?

Trafiğe kapalı veya açık alanlarda kullanılacak iş makinesi sınıfıdır. Tüm kullanım alanlarına göre kullanılacak her iş makinesi için ayrı bir iş makinesi ehliyet ve operatörlük belgesi almak zorunluluğu bulunmaktadır.

İş Makinesi Ehliyeti ve Operatörlük Belgesi Nasıl Alınır?

Öncelikle bir iş makinesi kursuna kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Kurs sürecinden sonra ortalama 30-45 gün içerisinde sınav tarihiniz netleşir ve ön eğitimler sonucunda iki basamaktan oluşan sınavları başarılı tamamlamanız halinde belgenizi alabilirsiniz.

İş Makinesi Ehliyeti ve Operatörlük Belgesi Yaş Şartı Nedir?

İş Makinesi belgesi alabilmek için en az 18 yaşında olmanız ve ilk okul mezunu olmanız gerekmektedir.

İş Makinesi Ehliyeti ve Operatörlük Belgesi Başarılı Oldum Ne Yapmalıyım?

Belge sınavından başarılı olduktan sonra sizlere sertifika düzenlenir. Dilerseniz bu sertifika ile trafiğe kapalı alanlarda iş makinesini kullanabilir veya da Nüfus Müdürlüğünden İş Makinesi Operatörlük belgenizi ehliyet belgenize işleyebilirsiniz. Burada sizlere belge fark harç bedeli yansıyacaktır.

Hizmet Sağlayabildiğimiz Bölgeler;

Isparta Merkez Forklift İş Makinesi Ehliyet, Isparta Merkez Forklift İş Makinesi Operatörlük Belgesi, Kutlubey Forklift İş Makinesi Ehliyet, Kutlubey Forklift İş Makinesi Operatörlük Belgesi bu iki bölge dışında da bizlere Türkiye genelinde Isparta Forklift İş Makinesi Ehliyet veya Isparta Forklift Operatörlük Belgesi hizmetlerini alabilirsiniz. Başvurularınız değerlendirilip, sizlere en erken iş makinesi sınavı veya sizlere en yakın iş makinesi kursu ayarlanıp yönlendirmelerimiz yapılacaktır.

Forklift İş Makinesi Ehliyet Belgesi
ARTIK ONLİNE KAYIT OLABİLİRSİNİZ!Kaydolmak için buraya tıklayın!
+